لامپ مادون قرمز برای درمان طوطی بیمار
ساعت ٩:٢۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٢ دی ۱۳۸٧  کلمات کلیدی:

لامپ اشعه مادون قرمز یک لامپ معمولا قرمز رنگه که اشعه مادون قرمز تولید می کنه و معمولا در کارهای فیزیوتراپی انسان به کار میره .. قدرت اشعه مادون قرمز در اینه که جریان خون رو بهتر می کنه در نتیجه سرعت رسیدن ویتامین و مواد غذایی به سلولها بیشتر میشه و مواد زائد و سموم بدن هم زودتر دفع میشه .

در اکثر بیماریهای مرغ عشق و پرندگان دیگر ، غیر از فلج ، باید از این لامپ استفاده بشه . 3-2 بار در روز و از فاصله 30 سانتی به مدت 30-20دقیقه در هر نوبت .

جاهایی که کالاهای پزشکی رو می فروشن دارن
از فروشگاههای کالای پزشکی ، یک لامپ اشعه مادون قرمز تهیه کنید ( با ولتاژ کم ) . این لامپو به یک چراغ مطالعه ببندید و همیشه یه جای مطمئن تو خونه داشته باشید. در 90 درصد بیماریهای پرندگان تزئیینی این لامپ معجزه می کنه .

چطور ؟ طوطی مریض رو روزی 3-4 مرتبه در فاصله 30 سانتی متری لامپ قرار بدین ( اگه نزدیکتر باشه ، آتیش می گیره ! ) ، به مدت 20 دقیقه تا نیم ساعت . بعد لامپ رو خاموش کنید ولی جای طوطی رو همچنان گرم نگاه دارید . بهتره پس از خاموش کردن لامپ یک پارچه نه چندان ضخیم رو قفسش بیاندازید ( هواکش رو فراموش نکنید.) این اشعه گردش خون پرنده رو تقویت می کنه و در نتیجه هم مواد زائد بهتر دفع میشه و هم داروهایی که بهش دادین بهتر جذب میشه.


(کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز است)