لامپ مادون قرمز برای درمان طوطی بیمار

لامپ اشعه مادون قرمز یک لامپ معمولا قرمز رنگه که اشعه مادون قرمز تولید می کنه و معمولا در کارهای فیزیوتراپی انسان به کار میره .. قدرت اشعه مادون قرمز در اینه که جریان خون رو بهتر می کنه در نتیجه سرعت رسیدن ویتامین و مواد غذایی به سلولها بیشتر میشه و مواد زائد و سموم بدن هم زودتر دفع میشه .

در اکثر بیماریهای مرغ عشق و پرندگان دیگر ، غیر از فلج ، باید از این لامپ استفاده بشه . 3-2 بار در روز و از فاصله 30 سانتی به مدت 30-20دقیقه در هر نوبت .

جاهایی که کالاهای پزشکی رو می فروشن دارن
از فروشگاههای کالای پزشکی ، یک لامپ اشعه مادون قرمز تهیه کنید ( با ولتاژ کم ) . این لامپو به یک چراغ مطالعه ببندید و همیشه یه جای مطمئن تو خونه داشته باشید. در 90 درصد بیماریهای پرندگان تزئیینی این لامپ معجزه می کنه .

چطور ؟ طوطی مریض رو روزی 3-4 مرتبه در فاصله 30 سانتی متری لامپ قرار بدین ( اگه نزدیکتر باشه ، آتیش می گیره ! ) ، به مدت 20 دقیقه تا نیم ساعت . بعد لامپ رو خاموش کنید ولی جای طوطی رو همچنان گرم نگاه دارید . بهتره پس از خاموش کردن لامپ یک پارچه نه چندان ضخیم رو قفسش بیاندازید ( هواکش رو فراموش نکنید.) این اشعه گردش خون پرنده رو تقویت می کنه و در نتیجه هم مواد زائد بهتر دفع میشه و هم داروهایی که بهش دادین بهتر جذب میشه.


(کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز است)

/ 2 نظر / 165 بازدید
علی

خیلی آلیه rasti vagean age nazdik bashe parande atish migire?

رضا

سلام من یه لامپ 250وات با IR1 دارم.آیا میتونم در مورد پرنده هام ازش استفاده کنم؟اگر جواب مثبته با چه شرایطی؟ممنون میشم توضیح بدین.